Menu

Koncem měsíce dubna se naše společnost zúčastnila největšího veletrhu výtahářské techniky Russian Elevator Week, který se konal v Moskvě.

Veletrh letos přivítal celkem 159 vystavovatelů z celkem 17 zemí světa, které zde prezentovali své výrobky z výtahářské oblasti.

Číst dál...

Oxid uhelnatý - nenápadný zabiják

Říkáte si, že nejrizikovější období z hlediska otrav oxidem uhelnatým (CO) už máme za sebou? Skončily mrazy, teď se není čeho bát.
Omyl! Kombinace malé místnosti, často špatně nebo vůbec nevětrané, plynové karmy (či jiného plynového spotřebiče) a venkovních tropických teplot je velmi riziková.

Číst dál...

V měsíci únoru byla provedena instalace elektronického zabezpečení sklepních kójí BETACELLAR v Brně. Investorem bylo společenství vlastníků, které se rozhodlo vybudovat ve sklepním prostoru nové ocelové sklepní kóje a zároveň zvýšit úroveň zabezpečení sklepních kójí. V rámci realizace byla provedena montáž jednotlivých prvků zabezpečení sklepních kójí, nastavení a oživení systému, s následným předáním investorovi k užívání.

Číst dál...

Brněnský projekt Bezpečná lokalita – bezpečné bydlení, který má za cíl zvýšení bezpečnosti osob a majetku v bytových domech včetně technických a organizačních opatření s přímou účastí obyvatel domu, byl na jaře letošního roku vybrán v prestižní soutěži inspirující města k vytváření inovativních myšlenek pro řešení problémů a zlepšení života ve městech Mayors Challenge, kterou iniciuje bývalý newyorský starosta Michael Bloomberg. Společně s brněnským projektem bylo do finále soutěže vybráno dalších dvacet projektů z celé Evropy. Bezpečná lokalita již svůj inovativní přístup prokázala, když loni obdržela cenu „Nejlepší preventivní projekt krajů, měst a obcí“ Ministerstva vnitra ČR a v roce 2011 za ni Brno získalo 1. místo v prestižní soutěži Urban Security Award. 

Číst dál...

Společnost Beta Control zavádí na trh svůj nový výrobek v oblasti zabezpečovací techniky pro bytové domy. Elektronická zabezpečovací jednotka BETACELLAR je novým systémem, který zajišťuje zabezpečení sklepních kójí.  Systém lze instalovat do stávajících sklepních kójí nebo lze využít nabídku výstavby nových ocelových sklepních kójí Beta Control, a to jak samostatně, tak včetně dalších součástí komplexního zabezpečovacího systému Bezpečný dům.

Číst dál...

Vybrali nám sklepy, asi se vám to už někdy stalo. Ráno mě probudil sousedův syn, aby mi sdělil tuto nepříjemnou novinu. Zvonek máme hlasitý, rozhodně moc hlasitý na zvonění v sedm hodin ráno.

Teď sedím v kuchyni u stydnoucí ranní kávy a čekám na policii. Průběh to má standardní, čekám a počítám, na co si pobertové v našem sklepě přišli. Dvoje lyže, dvě kola, vysavač, několik párů sportovní obuvi, na to další si budu muset vzpomenout. Nejvíc mě štve těch pět litrů desetileté slivovice od mých přátel z Valašska. Čekám a přemýšlím, co s tím.

Číst dál...

Čtyři domovníci od července pomáhají strážníkům v městských domech v Riegrově ulici. Břeclavská radnice využila dalšího preventivního projektu Ministerstva vnitra ČR a díky další dotaci zlepší sousedské vztahy a ochraní majetek města.

Číst dál...

Dovolujeme si Vás pozvat na odborné sympozium komunikačního projektu Jak to dělají jinde 

I letos se komunikační projekt Jak to dělají jinde věnuje problematice revizalizací bytového fondu od A až do Z.

Společnost Beta Control opět představí možnosti ve výstavbě nových a rekonstrukcích stávajících výtahů, systém zabezpečení majetku a ochrany osob Bezpečný dům a nabídne své služby v rámci inženýringu.

30. dubna 2013

dopolední seminář od 9:00

odpolední seminář od 14:00

Hotel Avanti, Střední 61 Brno

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Média Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2015 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz