Menu

VIP výtah

VIP výtah je nástavba běžného výtahu, která umožňuje použití výtahu pouze po přiložení elektronického klíče (čipu) ke čtečce.

VIP VÝTAHEM PROTI VANDALŮM

U základní varianty VIP BASIC je čtečka umístěna v kabinovém table – uživatel se bez čipu dostane do kabiny výtahu, ale výtah se bez přiložení čipu nerozjede.
Rozšířená varianta VIP FULL obsahuje čtečku nejen v kabinovém table, ale i v přivolávači, proto se uživatel bez čipu nedostane ani do kabiny výtahu. Tato varianta s automatickými dveřmi nabízí maximální ochranu před poškozením výtahu.

VÝTAH S PRÁVY NA MÍRU

Systém ve spojení s přístupovým systémem po otevření dveří přivolá výtah dle nastavených práv, umí také vybrat bližší nebo definovaný výtah.
V rámci nastavení uživatelských práv lze nastavit, kdo smí výtah používat, do jaké stanice smí jezdit, lze nastavit časová pásma, kdy uživatel smí výtah používat, popřípadě časové pásmo, kdy výtah funguje v režimu VIP či běžném režimu.
Správa uživatelských čipů umožňuje kromě základních funkcí (aktivace, blokování čipů a nastavování práv) také exportovat data z evidence jízd (např. pro vyúčtování nákladů na provoz výtahu nebo zjištění původce poškození).

K ovládání VIP výtahu slouží stejný čip jako pro přístupový systém a další prvky Bezpečného domu.

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Média Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2015 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz